شما اینجا هستید:اخبار»سمینار پیشگیری از وقوع جرم در دانش آموزان برگزار گردید

      آزمون سراسری دان یک تا چهار به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران برگزار میگردد.

سمینار پیشگیری از وقوع جرم در دانش آموزان برگزار گردید

شنبه, 30 بهمن 1395 10:10

 سمینار یکروزه ای با عنوان پیشگیری از وقوع جرم در دانش آموزان، به همت کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو برگزار گردید.

در این سمینار که با حضور جمعی از دانش آموزان و والدینشان در محل سالن همایشهای دفتر امور مشترک فدراسیونها برگزار شد، به بررسی زوایای مختلف وقوع جرم و آسیبهای اجتماعی در دانش آموزان و چگونگی جلوگیری از آنها با آموزش هنر رزمی جودو و دفاع شخصی پرداخته شد.

در این سمینار یکروزه حاج بهروز احمیراری ضمن خوش آمدگویی به حاضرین گفت: دانش آموزان ما می توانند با یادگیری ورزش زیبا و مفرح دفاع شخصی، علاوه بر بالا بردن اعتماد بنفس خود موجب بالا رفتن سطح امنیت اجتماع نیز بشوند، چرا که در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت در خیابان توانایی دفاع از خود و اطرافیانشان را خواهند داشت.

ایشان در ادامه از خانواده ها خواست تا فرزندان خود را برای حضور در کلاسهای دفاع شخصی حمایت کنند و مطمئن باشند مربیان کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو علاوه بر آموزش دفاع شخصی نحوه زندگی درست و برخورد اجتماعی را نیز به آنها آموزش خواهند داد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با نوجه به اینکه وزارت ورزش، دفاع شخصی فدراسیون جودو را بعنوان مرجع اصلی دفاع شخصی در سطح کشور معرفی نموده است از خانواده ها خواهشمندم تا در ثبت نام فرزندانشان در رشته دفاع شخصی از طریق تماس با هیأت جودو استان خود از کلاسهای دارای مجوز در سراسر کشور مطلع شوند تا در دام افراد سودجو نیفتند.

در ادامه این مراسم استاد ادوارد لازار مدرس دفاع شخصی دانش آموزان ضمن ارائه گزارش فعالیت خود از پیشرفت چشمگیر جامعه آماری دفاع شخصی در سطح آموزش و پرورش خبر داد و از مسئولین آموزش و یرورش قدردانی نمود، ارائه حرکات نمایشی توسط دانش آموزان تحت تعلیم ایشان از دیگر نقاط قوت این مراسم بود.

 

 

 

رای دادن به این مورد
(2 رای)

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.