شما اینجا هستید:اخبار»آکادمی دفاع شخصی فتح در تهران افتتاح گردید.

      آزمون سراسری دان یک تا چهار به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران برگزار میگردد.

آکادمی دفاع شخصی فتح در تهران افتتاح گردید.

شنبه, 06 شهریور 1395 10:46

آکادمی دفاع شخصی فتح پنج شنبه 95/6/4 در منطقه مشیریه تهران افتتاح گردید.

این مجموعه به همت آقای موسی سالاروند از مدرسان کمیته دفاع شخصی و با همکاری شهرداری منطقه15ناحیه 4 در مجموعه ورزشی شهدای تاکسیران افتتاح گردید.

در این مراسم که با حضور مسئولین کشوری و لشکری و جمعی از مسئولان شهری و خانواده ها برگزار شد، حاج بهروز احمیراری ریاست کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو خطاب به خانواده های حاضر در پارک پامچال مشیریه گفت: امروز امنیت جامعه ما ثمره خون شهدای انقلاب بوده و ما باید حافظ این امنیت باشیم و من  از خانواده ها میخواهم تا با تشویق و حمایت فرزندانشان جهت حضور در کلاسهای دفاع شخصی ضمن بالا بردن آمادگی جسمانی و روانی آنها، سلامت فرزندانشان را تضمین نموده و به امنیت جامعه کمک نمایند، احمیراری در پایان از کلیه مسئولینی که موسی سالاروند، مؤسس این آکادمی را یاری نمودند تشکر و قدردانی نمود.

پس از سخنرانی کوتاه رئیس کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو، دفاع شخصی کاران به اجرای حرکات نمایشی پرداختند که مورد تشویق خانواده ها قرار گرفتند.

در ادامه مراسم از چند تن از خانواده های شهدا و جانبازان رزمی کار مدافع حرم، تقدیر بعمل آمد.

مهمانان حاضر در مراسم، حاج بهروز احمیراری ریاست کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو، سردار جواد شعبانی، جواد ملکی دبیر کمیته دفاع شخصی، محمد صفی وند و دکتر بهرام مرادی رئیس و دبیر کنفدراسیون بین المللی ورزشهای کامبت، مهندس فتحی مقدم شهردار ناحیه 4 منطقه 15تهران و مهندس یاسینی معاون اجتماعی منطقه 15 و آقای حسین اکبری بودند.

 

 

 

 

 

 

 

رای دادن به این مورد
(5 رای)

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.