لیست اسامی مسئولین کمیته دفاع شخصی هیئت جودو استان ها

نخستین همایش دانش آموزی دفاع شخصی برگزار شد.

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 20:28

 

این همایش با برنامه ریزی کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو، روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه با حضور آرش میراسماعیلی و غلامحسین علمی نایب رئیس و دبیر فدراسیون جودو ،بهروز احمیراری رئیس کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو ، دکتر اسفندیار اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی و محمد لواسانی رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون جودو، برگزار شد.

 

 

بزرگترین همایش نوجوانان و نونهالان دفاع شخصی از سوی کمیته دفاع شخصی فدراسیون جودو و کوراش به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهید شیرودی سالن شهید افراسیابی برگزار شد و استقبال به حدی بود که خانواده ها خواهان تکرار و برگزاری این همایش در آینده شدند و از فدراسیون خواستند که بازهم این همایش ها را تداوم بخشد.

نایب رییس فدراسیون جودو و کوراش که در بخشی از این همایش حضور یافته بود با ابراز خرسندی از این همه استعداد و علاقه گفت: خدارا شاکرم که رشته های زیر مجموعه فدراسیون جودو هر روز توسعه و گسترش بیشتری می یابد و من امیدوارم نظیر این همایش بزرگ در سایر استانها نیز برگزار شود.

آرش میراسماعیلی افزود: خوشحالی من زمانی بیشتر شد که دیدم بانی برگزاری این همایش بزرگ خانواده ها هستند و اکنون که حضور پرشور خانواده ها را در سالن همایش می بینم به ایشان تبریک می گویم و خداقوتی هم به کمیته دفاع شخصی که این همایش را به زیبایی برگزار کردند عرض می نمایم.

اجرای نمایش دفاع شخصی توسط تیم نمایشی کمیته دفاع شخصی، اجرای حرکات و فنون نمایشی دفاع شخصی توسط دانش آموزان دبستان جمشیدجم، دبستان گیو، دبیرستان رستم آبادیان و دبیرستان دکتر حسابی از برنامه های این همایش بود.

 

 

 

 

 

رای دادن به این مورد
(2 رای)

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.